July 19, 2017

Ako sa preteky v zbrojení stali najväčšou udalosťou Olympiády Rio 2016

By admin

Pre niektorých to nestačí. Podľa viceprezidenta, nadšeným rozoslaním “riaditeľa pre bezpečnosť a bezpečnosť” podivného medzinárodného centra pre športovú bezpečnosť financovaného vládou Kataru, “olympijské hry v Riu mali len menej ako 500 miliónov dolárov.” Ak sa zaujímate o to, čo to vlastne znamená, pravdepodobne prvou vecou, ​​ktorú si musíte pamätať, je, že “bezpečnosť” sa nedá ľahko merať z hľadiska zachránených životov, takže priemysel nás uprednostňuje, aby sme si to vymysleli z hľadiska vynaložených peňazí.Vynakladanie menej peňazí preto zvyšuje bezpečnosť obrovských číslic, a to aj vtedy, ak riziká, ktoré už nemožno fiktívne zmierniť, boli zanedbateľne malé. Začať nie je jasné, či tento rozdiel znamená, že organizátori Ria nebudú Aby sa Bet365 povedal, že systém VibraImage, ktorý bol použitý na zimných olympijských hrách v Soči, a ktorý analyzuje každého diváka, “aby odhalil niekoho, kto sa javí ako nepoznateľný, ale ktorého rozrušený duševný stav signalizuje bezprostrednú hrozbu.” (Alebo aspoň tvrdia, že niektorí z nich vyhlásili, že je to gobbledygook podobný golfovému míľniku za 20 dolárov, ktorý bol preslávený a predávaný ako zariadenie na detekciu bômb irackým bezpečnostným silám za odhadovaných 50 miliónov GBP počas trvania zmluvy.) Všetko Môžeme povedať isté, že 500 miliónov dolárov sa v skutočnosti vzťahuje na 35% zníženie celkovej ročnej rozpočet bezpečnosti Brazílie.Nezachyťte v logike žiadne diery. Olympijská tradícia Bet 365 diktuje, že pojem “Brazília” je teraz úplne zameniteľný s pojmom “olympijských hier v Riu”. Pretože Olympiáda.

Koľko bezpečnosti stačí na športovej veľkej akcii? Koľko rizika je možné tolerovať? Koniec koncov vieme, že teroristi sa zameriavajú na športové podujatia. Minulý týždeň izraelský samovražedný atentátnik zabil na irackom futbalovom štadióne 29 ľudí. Ako súčasť parížskeho útoku v novembri minulého roku došlo k dvom výbuchom mimo Stade de France, pretože Francúzsko hralo Nemecko.Relatívne nedávne olympijské dejiny zahŕňajú bombové Bet365 bonus útoky v Atlante a Mníchov (a staroveké olympijské dejiny videli, okrem iného, ​​že Elíny napadli hry, ktoré hostili Arkadiáni v roku 364.) Už Uefa nevyvrátil možnosť, Finále majstrovstiev Európy vo Francúzsku sa hrajú za zatvorenými dverami, zatiaľ čo fanúšikovia sú považované za ešte zraniteľnejšie.

V tomto kontexte môžete mať srdce pri prieskume zadanom v dôsledku bruselských útokov, 79% francúzskych ľudí verilo, že euro by malo absolútne pokračovať. Žiaden z týchto respondentov, ktorí sa s ním naučili, si nemôže predstaviť, že majstrovstvá sú bez rizika – ale bol by som prekvapený, keby obhajovali prázdnu kontrolu čoraz viac barokových výdavkov na bezpečnosť.

Bohužiaľ, Dostatočnú bezpečnosť.Turnaje a súťaže sa stali výstava zbraní inými prostriedkami. “Olympijské hry sú obrovskou príležitosťou Bet365 stavky predstaviť, čo súkromný sektor môže urobiť v bezpečnostnom priestore,” povedal jeden z Whitehallových úradníkov FT už v roku 2009. “Nielenže máte na karte bezpečnostný kitemark UK, ale máte Olympijský kitemark na začiatok. ”

Späť pred našimi vlastnými hrami niektorí tvrdili, že výdavky na olympijskú bezpečnosť boli kľúčom k hospodárskemu rastu. Nikto sa o tom v súčasnosti nepáčia o Brazílii, ktorá sa nachádza v zúfalých ekonomických prielivoch. Bezpečnostno-priemyselný komplex však nie je nič, ak nie vynaliezavý – a argument pre neobmedzené výdavky na bezpečnosť sa teraz nachádza v rámčekoch, ktoré patria do pohára.Jediná vec, ktorú si Brazília môže dovoliť menej, ako vynaložiť viac peňazí na olympijskú bezpečnosť, NIE vynakladá viac peňazí na olympijskú bezpečnosť. Takže dodávatelia obrany a bezpečnosti menej schopní presvedčiť vlády, aby používali svoj tovar v tradičných vojenských výpravách Pomerne vzrušujúci úspech v používaní na športových podujatiach. Ako jeden z analytikov trhu s hubami na trhu bezpečnosti nedávno dospel k záveru: “Jediným faktorom, ktorý môže zastaviť rast trhu, je ponuka.” Športová bezpečnosť sa stáva viac ako len raketou – je to šialenstvo.

Skutočne sa zdá byť vhodné hrať s Coppola znovu, ktorý sa skvele odráža na tvorbe Apokalypsa Teraz: “Byli sme príliš veľa z nás. Mali sme prístup k príliš veľa peňazí, príliš veľa zariadení a trochu sme sa trochu bláznili. ”

zdroj: http://bet365bonus.skynova.io/