Bet365 a Unibet – stávkové kancelárie

stávkové kancelárieKeby tam bol športovec, ktorý by na tvár národa usmieval, určite to bola Nicola Adamsová. Najviac šumivý člen olympijskej jednotky Veľkej Británie sa musel v utorok uhryznúť drsným štítom, aby zabezpečil Unibet aspoň bronz s prechodom jedného boja do semifinále. Sudcovia dala jej jasnú rezervu – 40-36, 39-37, 39-37 – proti živému 28-ročnému ukrajinskému Tetyanovi Kobovi a ona môže dýchať ľahko pred jej druhým zápasom, rematch proti čínskej Ren Cancan, ktorej porazila Londýn za svoje debutové zlato pred štyrmi rokmi.

33-ročná Leedsová flyweight bola svojím výkonom spokojná a Unibet povedala: “Som do medailí. Bola ťažkým súperom, neprestala prichádzať, bola veľmi agresívna, bola silná.Musel som sa dostať cez to; to bola jedna z tých bojov. ”

Adams tiež mal niekoľko chúlostivých záväzkov na ceste k víťazstvu o svetový titul v máji. V priebehu štyroch kôl po dvoch minútach je marža pre chyby štíhla a ona vie, že nebude mať taký luxus proti Renu, ktorý skóroval ľahšie body vyhrať nad kanadským Mandy Bujold. “Bol som malý vyraziť s prstencom, “povedal Adams,” ale keď už teraz prebiehajú kolá, mám Unibet prvý zápas a ja sa zlepším v ďalšom boji. Bol som tu štyri týždne a docela úzkostlivo sa tam dostať a hrať. Možno nabudúce môžem vyjsť trochu neskôr. ”

Bol to náznak, že myslela na boxing až do olympijských hier v Tokiu? “Ešte nie som si istá,” je všetko, čo by povedala.Vie, že má najprv veľa práce. “To pre mňa znamená všetko. Prišiel som sem na medailu, ale ja vždy chcem zlato. “Aj keď nebola prítomná na iných Bet365 udalostiach, pozorovala s ostatným tímom Veľkej Británie v olympijskej dedine. “Mo Farah, absolútne fantastický. Na to, aby prepadol a ešte stále vstáva a víťazstvo ukazuje skutočnú zrnitosť a odhodlanie, ale to je to, čo potrebuje byť šampiónom. Dokonca aj keď ste dole, musíte nájsť spôsob, ako sa Bet365 dostať späť, tlačiť, bojovať a vyhrať tieto medaily. ”

Adams dostal druhu liečby pre pomalý štart, všetci traja sudcovia zrejme chorí – odhodlaná odmeniť ukrajinčinu za to, že ju chytila ​​viac známeho súpera s pár výstrelmi z hlavy v prvom kole – a v strede kruhu.Bolo to ťažké nechať ujsť. Ale majstrovský šampión sa začal pohybovať s väčším vedomím o prebiehajúcej prevádzke v druhom, predstavujúc viac nepolapiteľný cieľ, a s vankúšom tohto vedenia nechala údery prúdiť slobodne, najmä s niektorými čistými protichodnými právami k rebrovej klietke. Šli na ňu v strednej kúpnej výmene, ktorá sa zdala byť takisto dominujúca, a Adams ju dostal do úbočia, spolu s horným okrajom na pletivo slnečného žiarenia, aby Bet 365 odtienil reláciu. Tentoraz sa však dostala kývnutie od dvoch sudcov, ktoré sa zdalo mierne zvrátené – z tohto miesta v ďalekej tlačovej kazete. Adams vyzeral viac v kontrole ako v prvom.

Napriek tomu mala iba udržať tvar v boxe v záverečných dvoch kolách, aby prešla. Kob, ktorý zúfalo zúfalo, vrhol divoko a mal prerušovaný úspech, ale nestačil.Úrady opäť dali dve tri karty Adamsovi v treťom štýle. A tak na štvrté, na dve minúty hektického vymenenia kože, kde sa štýl a forma často odparujú. Adams, ktorý sa stále usiluje o presvedčivý rytmus Bet365 proti ťažkému súperovi, dokázal dôslednejšie pristáť k ústupu a urobil zrejmejšiu prácu pred sudcami, aj keď si na zvonček vzala niekoľko ťažkých záberov.

p> Urobila dosť, ale musím povedať, že to nie je taký výkon, ktorý by povzbudzoval dôveru v jej snahu o ďalšiu zlatú medailu. Ďalší boj bude celkom náročnejší.