July 23, 2017

Prečo Jürgen Klinsmann naďalej vynecháva Bennyho Feilhabera?

By admin

V stredu večer Jürgen Klinsmann potvrdil svoj predbežný 35-členný tím pre budúci mesiac v turnaji Gold Cup. Medzi prekvapivými inklúziami sa vyskytli určité pozoruhodné vynechania. Benny Feilhaber zo Športového Kansas City v súčasnosti vedie Major League Soccer v asistencii – ale nemohol si pomenovať jeho meno na Klinsmannovom zozname. “Neočakávam, že budem žiadať, bohužiaľ,” povedal Feilhaber minulý týždeň. “Pre mňa by bolo veľké prekvapenie. Ja by som vzal [zavolanie] do rohov a preukázať to Jürgene a ja, že som s touto skupinou. “Ústna história USA v Taliansku 90: Svetový pohár, ktorý zmenil americký futbal Čítať viac

Nebude mať túto príležitosť uchopiť býka za rohy, bet365 stavky posledná inštancia 30-ročného Klinsmanna prehliadla.V roku 2007 debutoval vo svojom vyššom národnom tíme a bol členom tímu Feilhaber. Zo štyridsiatich štyridsiatich šestkrát získalo 38 rokov počas štyroch rokov pred príchodom Klinsmanna.

Vedie k zjavnej otázke: prečo sa vynecháva Feilhaber? “Vlastne si želám, aby sa niekto v médiách opýtal na túto otázku, či má odpoveď. Mohlo by mi to pomôcť, “povedal Feilhaber so smiechom a tónom, ktorý naznačuje, že bol len v polovici.

“Premýšľate o tom a trochu sa divíte (prečo nie ste tam). Je to len človek, “povedal. “Myslíte si, že vám chýba možnosť získať túto príležitosť.V posledných dvoch, troch rokoch som hovoril s Jürgenom a povedal mi veci, ktoré som potreboval zlepšiť a vzal som to veľmi vážne. ”

Feilhaber nebol úplne neprítomný USA obrázok. “Myslím, že stavky live som bol v troch táboroch odkedy bol trénerom a v každom tábore hovoril so mnou a povedal mi veci, ktoré sa mu páčili alebo sa im nepáčilo,” vysvetlil.

“I Môžem úprimne povedať, že všetko, čo mi povedal (zlepšiť) je niečo, čo môžem skontrolovať zo zoznamu ako niečo, na čom som sa zlepšil.Či sa jedná o moje zdravie, môj vedúci, môj pracovný pre tím, nezištná pre tím, ktorý je 90 minút hráč, ktorý nie je zapínať a vypínať prostredníctvom hry. ”

Potom, čo mal čas aby odrážali, kde sa môže raz boli frustrovaní Feilhaber sa teraz pokúsi prijať viac holistický pohľad: “Bohužiaľ, to nie je len o tom, ako hráte,” povedal. “Je to o tom, čo ste urobili v minulosti. Vkladáte systém? Má rýchlosť tréner ako vy hráč? Existuje mnoho faktorov. “Vzala by som [call-up] za rohy a dokázať ju Jürgen a som si, že patrím s tým groupBenny Feilhaber

Málokto Môže odmietnuť prípad pre zaradenie 30-ročného do predbežného tímu, ak nie posledný 23.Požehnaný so skúsenosťami v Európe a na medzinárodnej úrovni, prináša takisto všestrannú pozíciu, ktorá môže niekedy spôsobiť, že je ťažké nasadiť jednu pozíciu. Hrajú ako Fei No 6, č. 8, č. 10 a široký počas svojej kariéry, Feilhaber hovorí, že hrá najlepšie bet 365 ako “osem a pol”, poznámka, ktorú robí, zatiaľ čo sa smeje.

Štatistiky naznačujú, že USA prosperujú s jeho začlenením. Počas Majstrovstiev sveta 2010 v Južnej Afrike, v 165 minútach v teréne, si USA vybrali štyri góly a vzdali sa len jedného. Počas druhého 225 Američania zaznamenali jednu a priznali štyri. Facebook Twitter Pinterest Benny Feilhaber, spodný stred, so svojimi spoluhráčmi v MS 2010. Foto: Kim Ludbrook / EPA

Napriek tomu, medzi našimi diskusiami o nadnárodných tímoch, Feilhaber pripúšťa, že sa trochu “odpojil”.Z dôvodu absencie zo zoznamu hráčov v najnovšom mediálnom sprievodcovi US Soccer sa zdá byť rozumné, aby sa vzdálil a vyhol sa sklamaniu. “Myslím, že je to nejako škodlivé, keď sa na ne zameriavate príliš veľa a trochu vás to prinesie,” povedal. “Niektorí ľudia ju môžu využiť vo svoj prospech. Pre mňa som zvyčajne nebol taký ako človek. ”

To preto, že v srdci je Feilhaber futbalový fanúšik. Priznáva, že bude sledovať každú hru v USA a že sa narodil v Brazílii, bol vystavený futbalu už v rannom veku. “Prvá hra, ktorú som kedy chcel, bola Botafogo proti Flamengovi v Maracane,” povedal. “Mal som asi štyri roky a nemali by ste mať deti vo veku menej ako šesť rokov, takže môj otec ma vkrádal a moja mama o tom nevedela a neskôr to zistila. Bola naštvaná!Pravdepodobne to nie je tak zlé, ale nebolo tam žiadne miesto, len bludisko, a medzi fanúšikmi by sa dali bojovať. Ani neviem, ako ma otrasil, myslím, že by mohol len klamal o mojom veku. “Nemecko v USA – päť vecí, ktoré sme sa naučili Prečítajte si viac

Odvtedy bol zahnutý. Opustil Brazíliu vo veku šesť rokov, ale zdá sa, že niektoré aspekty kultúry zostali. Vo futbale môžu byť hráči často charakterizovaní jedným z dvoch spôsobov: klavíristy alebo nosiče klavírov. Feilhaber sa viac identifikuje s prvým. “Rád by som sa takto zamýšľal (ako klavír) – to je to, čo som opísal sám. Ak by som sa niekedy naučil hrať akýkoľvek nástroj, bol by to klavír, “povedal a znovu sa zasmial. Jeho žoviálna povaha a duch sa vynorili počas nášho rozhovoru.Verí, že šťastný bol jeho úspech v Sporting Kansas City. “Zvyčajne hrám lepšie, keď sa bavím, a som nadšená.”

Čo sa týka jeho budúcnosti s národným tímom, Feilhaber je optimistický, ak nie je očakávaný. “História by vás mala naučiť pár vecí a v posledných troch alebo štyroch rokoch som mal s národným tímom veľmi obmedzené príležitosti. Je ťažké vidieť, že sa to zmenilo a ak sa to nestalo, pravdepodobne to nebude. “Hráč, ktorý kdysi rozsvietil zlatý pohár s cieľom opísaným spoločnosťou Sports Illustrated ako jeden z 10 najvplyvnejších v americkej histórii futbalu, je nešťastné, že tento rok v lete nebude mať možnosť stavať na tomto dedičstve.Zatiaľ čo výzva pre Feilhaber môže byť príliš rozšírená pre Klinsmanna, vysvetlenie sa aspoň zdá byť len spravodlivé.

zdroj: http://xspelbolag.com/anthony-joshua-hity-spat-na-ziarlivej-tyson-fury-pred-charlesom-zapasom/