Ujak Linz igra put do konačnog, Buzarnescu čeka

Iako Trideset i jedan Strycova izgubio uvodnu utakmicu, ali onda s tri brejkům osvojio sedam utakmica u nizu, a time i set otvaranja. Kako bi osvojio drugi set, Ceska je bila jedina u četvrtoj utakmici. A kamoli Rival prvi brejkbolu up za rezultat 5: 3., Ali se okrene ga i nakon sat i četvrt pretvorio u prvoj utakmici bodova

Strycova ove godine napredovala u polufinale tri puta, u Sydneyu, Biel ili u Pragu nije uspio. Konačno je zadnji puta igrao prošlog lipnja u Birminghamu, gdje Madison Keys nije uspio doći do Amerikanca.Jedini naslov na WTA osvojio 2011. godine u Quebecu

Šarapova u Kina će igrati drugi polufinale ove sezone

po drugi put u sezoni pet puta Grand Slam prvak Maria Sharapova će igrati polufinale. Ruski tenisač koji se vratio na WTA krug krajem travnja, nakon kazne zbog dopinga, pobijedio na turniru u Tianjinu Tina Švicarski kvalifikacijama Stefanie Vögele 6: 3, 6: 1.

U povratku travnja u Stuttgartu Šarapova slavila prvu polufinalnu sudjelovanje godine u svibnju, ali ozlijedio bedreni mišić i propustio cijelu sezonu trave. Vraćajući se na sudove pred US Open komplicirao je ozljede ruku.Do sada, na posao u Kini ponovno ušli u finale.

igrač Tridesetogodišnjeg, koji je u glavnoj konkurenciji u Tianjinu Tina počinje wild card, iako je počeo četvrtfinalu gubitak dvoboj podneske protunapad, ali soupeřce odmah uzvratio i dalje biti djela na sudu pod kontrolom. Turnir do sada nije izgubio set.

Finalisti će se suočiti treća nositeljica Kineskinja Peng Shuai. Od prethodnih šest međusobnih dvoboja izgubio samo jednom, posljednji put igrao zajedno u 2015. na Australian Openu.

U WTA ljestvici trenutno su bivši svjetski broj 86.mjesto u novom izdanju imaju najmanje 14 bodova bolji od

Nadal i Federer u odmakloj Šangaj u polufinale

prva dva tenisača svjetskoj ljestvici Španjolac Rafael Nadal i Švicarac Roger Federer napredovao na Masters u Šangaju u polufinale. Top-seeded Nadal poražen u tri seta Bugarski Grigor Dimitrov i čeka na turniru Četiri Hrvat Marin Čilić. .

Federer nosi sa Francuz Richard Gasquetem i polufinala će se suočiti argentinski Juan Martín del Potro

Nadal pobijedio Dimitrova 6: 4, 6: 7, 6: 3, snimio petnaesti pobjeda u nizu u tablici zahvaljujući povijesnom 870th pobjedu na stazi u odnosu na šesti američki Andre Agassimu.U Šangaju, Španjolac nije izgubio jednu uslugu.

„Moram uzeti u obzir dugo pobjednički niz, tako da sam jako sretna. pobijedio sam na US Openu u Pekingu, a ovdje sam dobio u polufinale, pa sam pokušati ostati fokusiran i zadržati val. Idemo vidjeti ako imam još jedan dobar dan sutra „, rekao je Nadal

Njegov veliki suparnik Federer pobijedio Gasquet 7: 5., 6: 4, a turnir još nije izgubio set. U Šangaju, on je za razliku od Nadala jednom slavio ukupnu pobjedu, dok je prije tri godine u finalu pobijedio Francuza Gillesa Simona i postao najstariji pobjednik turnira povijesti u najnaseljeniji grad planeta.