March 28, 2019

Zostavenie ligy Ligy majstrov: Glik je Monako kričiaci Leverkusen

By admin

Kamil Glik z Monaka strelil v piatom momente zastavenia čas na gólu, aby zachránil 1-1 domácej remízy s Bayerom Leverkusenom a udržal ich na vrchole skupiny Ligy majstrov. Neskorý ekvalizér ElAndré Schürrle popiera Real Madrid v Dortmundovom thrilleri.

Glikov horľavý úder práve z vonkajšej strany boxu, aby zrušil otvárač druhej polovice Javiera Hernándeza pre nemeckú stranu. Monako má štyri body z dvoch zápasov a vedie Tottenham Hotspur, ktorý vyhral 1-0 v CSKA Moskva, o jeden bod.Leverkusen má dva body a CSKA. „Je to pravdepodobne najlepší cieľ mojej kariéry,“ povedal poľský obranca Glik. “Myslím si, že je to zaslúžená remíza, pretože ani jedna strana skutočne nepreverila.” a štrajky Thomasa Delaneyho, Federica Santandera a Mathiasa Joergensena. Mohlo to byť 5-0, ale Ludwig Augustinsson minul bonusy na kurzové stávky druhý trest. Leicesterovo víťazstvo 1-0 proti Porte, počas ktorého Rijád Mahrez zaujal svoje druhé víťazstvo v súťaži a udržal ich na vrchole skupiny.

Ciele Bryana Ruiza a Bas Dosta získali športový Lisabon ich prvé víťazstvo v skupine F s výhrou 2-0 nad Varšavou Legia.Portugalská strana leží za Real Madridom a Borussiou Dortmundom, ktorý v Nemecku odohral napínavý 2-2 remízu.Pep Guardiola povie Manchester City, aby ignoroval „malý rekord“ v Celtic Prečítajte si viac

Juventus a Sevilla registrované výhry proti Dinamo Zagreb a Lyon v skupine H. Miralem Pjanic hral v chorvátskom hlavnom meste, otvoril bodovanie predtým, než založil Gonzalo Higuaín, aby dal mužom Massimiliana Allegri 2-0 vedenie. Pjanic sa hneď po reštarte odvážil, kým 30-ročný Paulo Dybala omráčil svoju výhodu. Brankár Dinamo, Adrian Semper, vrhol Daniho Alvesa na neskoré vychýlené úsilie do svojej vlastnej siete, keď šampióni Serie A vyhrali 4-0 víťazov. 1-0 víťazstvo nad Lyonom.Francúz odišiel domov z blízkeho okolia po tom, čo Luciano Vietto prikývol na dlhý loptu Stevena N’Zonziho. Lyonský klub sa bude Unibet bonus na kurzové stávky rátať s nešťastím, keď dvakrát narazia na drevené dielo, keď Nabil Fekir narazil na brvno pred tým, než sa Corentin Tolisso dostal do baru. Vietto zmeškal šancu dať túto hru mimo dosahu Sevilly, keď si vyskúšal pokutový kop nad barom, ale držitelia Europa League sa pridržiavali všetkých troch bodov.